KURUMSAL

HAKKIMIZDA; Firmamız; 1978 yılında AHMET BULUT, mekanik tesisat taahhüt sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olup, kuruluşundan itibaren Türkiye'nin her köşesinde bir çok önemli görevler üstlenmiş ve hepsinin altından başarıyla kalkmıştır.

AHMET BULUT İNŞAAT SANAYİ ANKARA’DA Ostim Sanayi Sitesinde Faaliyetine başlamış olup, kuruluşundan itibaren imalatlarında kaliteden ödün vermeyen, müşterilerine karşı daime saygılı, taahhütlerine bağlı çalışmalarıyla dostlarına, müşterilerine ve çevresine karşı son derece olumlu intibalar bırakmıştır.

Firma yöneticilerimizin ve diğer çalışanlarımızın gayretleriyle AHMET BULUT İNŞAAT SANAYİ Firmamız kuruluşundan itibaren birçok işler yapmış olup, firmamız bu çalışma programında müşteri memnuniyetini, kaliteyi ve taahhütlerini zamanında yapmayı her zaman ilk planda tutmuş ve yerine getirmiştir.

MİSYONUMUZ; Firmamız sürekli gelişen ve değişen teknolojik sistemlerin, en ekonomik ve uygulanabilir biçimde, üretici firma ile beraber veya bağımsız çözümlerle, müşterilerinin güvenilir, güçlü teknik partneri ve çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

İLKEMİZ; Firmamız Esnek ve Uzlaşmacı Çalışma Koşullarıyla, Verimlilik ve Kaliteden Ödün Vermeden, Yapabileceği Kadarını Söz Verip, Söz Verdiğinden Daha İyisini Yapmayı Amaçlamaktadır..

Kaliteli İşler İçin;

Kaliteli Proje
Kaliteli Malzeme
Kaliteli Ekip

olmazsa olmazlarımızdandır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.